Nowa, niebieska skórka na dobreprogramy.pl

Pojawiła się nowa, wyjątkowa i w mojej opinii najładniejsza z dotychczasowych skórek w vortalu dobreprogramy.pl. Ta jest dosyć specyficzna, bo pojawiła się z okazji rozpoczęcia konkursu organizowanego we współpracy z firmą Intel :-) Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, jest przygotowanych kilka atrakcyjnych nagród.  Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej.

Rok pracy w Xenium

Dziś minął rok od czasu, gdy rozpocząłem pracę w firmie Xenium, która jest wydawcą takich serwisów jak dobreprogramy.pl, techit.pl czy Gamikaze.pl. Wcześniej moje doświadczenia zawodowe były związane z MediaMarkt oraz CD-Action. Czego sobie życzę? :) Aby móc świętować kolejny rok pracy w Xenium :-)

6 lat legalnych programów

7 grudnia 2002 roku o godzinie 14:13 serwis dobreprogramy.pl (wtedy dobreprogramy.com) rozpoczął działalność na rynku polskiego internetu. Dziś wortal obchodzi swoje już szóste urodziny i z tej okazji uruchomiliśmy konkurs, w którym wygrać można jedną z 600 nagórd. Więcej informacji znajdziecie na pewno na stronie dobreprogramy.pl, ja tylko zaprezentuje swój wkład w te wydarzenie :-) Przy pomocy wprawnej ręki rysowniczej Skoczka zmodyfikowaliśmy logo serwisu :-)

image

Używaj Live i wygraj tableta HP!

image Nie wszyscy wiedzą, że serwis Dobreprogramy.pl wraz z firmą Microsoft zorganizowały wspólny konkurs ? a raczej niech będzie to liczba mnoa-  dla czytelników serwisu. Nagrodą są dwa, małe i sprytne tablety HP Pavilion tx2550ew. Zapowiedź konkursu pojawiła się na HotZlocie, a został on ogłoszony jakiś czas temu na łamach vortalu. Co trzeba zrobić? Ideą konkursu jest rozwijanie siebie i swoich zainteresowań ? zero testów, quizów itd.

Czytaj dalej Używaj Live i wygraj tableta HP!

Odliczanie: HotZlot już za 20 dni!

Tak tak, to już tylko 20 dni. Jedne z największych, jak nie największe spotkanie osób związanych z IT w Polsce. Przedstawiciele czołowych firm informatycznych, środowisk użytkowników Open Source, dziesiątki czytelników serwisów dobreprogramy, TechIT oraz Gamikaze.

Mieszanka fanów gier, specjalistów oraz po prostu osób lubiących tematykę komputerową – po raz pierwszy na wspólnym spotkaniu. HotZlot zapewne będzie na pewno Hot. Cała masa atrakcji, wykładów, dzień zapełniony – oficjalnie- do północy (pierwszego dnia) oraz do 1 w nocy (dnia drugiego). Dla każdego coś miłego, prezentacje Adobe AIR, czy serwerów HP na pewno znajdą liczne grono osób zainteresowanych. Na rozluźnienie turniej OpenArena, prezentacja nowości ze stajni Xenium.

Cały ośrodek będzie tylko i wyłączenie na potrzeby imprezy, na terenie ośrodka dach nad głową znajdzie ok. 200 osób, pokoje wyposażone w TV, własne łazienki i inne udogodnienia… czego chcieć więcej? :-) No może wydłużenia Zlotu do np. tygodnia i :-)

Trzeba dać w kość panom z IDG ;-)

Rejestracja jest otwarta – miejsca się wyczerpały, ale jest szansa, że pojedziecie – nie warto się zniechęcać :-)

Zlot Dobrychprogramów, Gamikaze i TechIT

Za Krogulcem na forum.dobreprogramy.pl:

Chciałbym (jeszcze nie w pełni oficjalnie) zasygnalizować, że od pewnego czasu trwają przygotowania do II zlotu dobrychprogramów, który w tym roku będzie połączony także ze spotkaniem czytelników naszych nowych portali – TechIT i Gamikaze ;)

II zlot odbędzie się w dniach 5-7 września w Jastrzębiej Górze – nadmorskim kurorcie położonym niedaleko Trójmiasta. W tym roku Zlot przewidujemy już nie na 130 ale aż 200 osób. Tak jak poprzednio, Zlot będzie połączeniem trzydniowej konferencji technicznej z imprezą integracyjną. Planujemy sesje techniczne (tym razem również w ścieżkach tematycznych), prezentacje sprzętu, rozgrywki dla graczy, konkursy, dyskusje, a także spotkanie przy grillu i piwie. Wszystko to w niepowtarzalnej, sympatycznej atmosferze, nad samym morzem. Wszystkim uczestnikom Zlotu zagwarantujemy noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami i TV, a także pełne wyżywienie i napoje ;). Do dyspozycji uczestników będzie też basen i jacuzzi.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w II Zlocie i macie ukończone 18 lat – już teraz rezerwujcie sobie czas ;) Tak jak w ubiegłym roku, udział w Zlocie będzie wiązać się z symboliczną opłatą aby ograniczyć zjawisko tzw. pustych zgłoszeń (tj. sytuacji, kiedy ktoś się rejestruje i zajmuje miejsce ale nie przyjeżdża).

Tych, którzy nie uczestniczyli w I Zlocie zachęcamy do obejrzenia wideorelacji i fotorelacji.

Oficjalne info pojawi się już niebawem. Tuż po nim rozpoczniemy też rejestrację.

Chyba nic więcej pisać nie trzeba :-)