Nowa ramówka TVN, tradycyjnie nowy spot reklamowy… – a ja powrócę do poprzednich

… ale jest jedno „ale”. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że dział promocji TVN stracił jakąś dobrą duszę, która podpowiadała jak zrobić ekscytujące, zwracające uwagę na siebie spoty, udekorowane którymś z łatwo wpadających w ucho utworów muzycznych. Jestem nieco rozczarowany, również poprzednim spotem. Kampania  „i tu, i tu” wypada na tle starszych braci i sióstr słabo. Zobacz nowy spot autopromocyjny TVN.

Czytaj dalej Nowa ramówka TVN, tradycyjnie nowy spot reklamowy… – a ja powrócę do poprzednich

Wipeout – Wymiatacze. Obecnie najbardziej pokręcony program w TV

Wipeout – Wymiatacze to jeden z nowych programów, jakie trafiły do wiosennej ramówki. Emitowany jest w każda niedzielę o 18:00 w Telewizji TVN. W przeciwieństwie do reszty, bardziej przewidywalnych i nudnych programów, Wipeout jest teleturniejem w którym każdy odcinek jest innym. W programie walczą narodowe reprezentacje wybranych krajów. W polskiej edycji występują gracze z Białorusi, Ukrainy, połączone siły Czech i Słowacji oraz oczywiście Polacy. Zmagania komentują w wirtualnym studiu Tomasz Zimoch oraz Krzysztof „Jankes” Jankowski. Na torze Wipeout obecna jest Katarzyna Olubińska. Czytaj dalej Wipeout – Wymiatacze. Obecnie najbardziej pokręcony program w TV

TVN promuje wiosenną ramówkę

Zawsze przed starem wiosennej i jesiennej ramówki stacja TVN regularnie od kilku lat tworzy materiały autopromocyjne. Na tle konkurencji wyróżniają się bardzo dobrym pomysłem, montażem  a czasami nawet dobrze dobraną ścieżką dźwiękową :-) O ile TVN lubi często podpatrywać swoich kolegów z USA czy Europy Zachodniej, o tyle materiały promocyjne realizowane są w całości poprzez Dział Autopromocji TVN – z bardzo dobrym skutkiem.

Czytaj dalej TVN promuje wiosenną ramówkę

Mają talent?

To już drugi odcinek polskiej edycji Got Talent. Był on dość ciekawy :) Całkiem dobrze wypadły 4 nauczycielki i jedna pani informatyk :-)

Jak również bewien Blady Kris :-):

Pan i Pani Foch

Pan Jarek i cały jego cyrk obwoźny bardzo się zdenerwował na wybudowaną za rosyjskie pieniądze grupę ITI. Zdenerwował się tak bardzo, że jego kranik nie będzie występował w programach tej stacji. Ja powiadam – i dobrze :) Wszak nie będę musiał tak często oglądać mordek konserwatywnego ramienia PiSu ;) Jak twierdzi TVP Info nie wszyscy politycy tej partii byli za takim rozwiązaniem. Z kierownictwa PiSu przeciw temu zagłosowali Jacek Kurski i Adam Bielan, którzy to mają jakieś pojęcie o rynku mediów. TVN24, a konkretniej magazyn „Polska i Świat” odpowiedział PiSowi takim materiałem. Jeżeli tak na prawdę TVN i TVN24 są nieobiektywne, to czemu politycy tej patrii tak się zachowywali po wywiadach? :)

Przemek, chłopak Śląski grzmi:

Widzimy brak obiektywizmu i nie możemy godzić się na tego typu praktyki”

Tak… na szczęście są takie wolne i obiektywne telewizje jak TV TRWAM ;)

No, ale koniec jazdy po PiS, bo to ich sprawa, że notowania im spadną:) Teraz coś bardziej poważnego.

W dzisiejszym „Metrze” na stronie 3. jest zdjęcie, zrobione koło jednego z kościołów, członków sekty Tadeusza Rydzyka, z transparentem „Dzięki Ci Boże, że go od nas już zabrałeś”, odnoszący się do wypadku prof. Bronisława Geremka. Cieszę się naprawdę, że tak go wspominają. Mają do tego pełne prawo, bo właśnie dzięki Geremkowi mogą stać jak idioci z takim transparentem w środku miasta. Parafrazując jeden z komentarzy na moim blogu: „niech jadą nad morze, przyzwyczajać się do piachu”.

Układ atakuje

Zbyś Ziobro

Tak… stało się… Jak poinformował masoński TVN666, naszemu ukochanemu gwoździowi postawiono zarzuty przekroczenia uprawnień. W wypocinach na TVN666 możemy przeczytać:

Były minister sprawiedliwości jest podejrzewany o przekroczenie uprawnień oraz o udostępnienie akt sprawy mafii paliwowej nieuprawnionej osobie – prezesowi PiS. Doszło do tego pod koniec 2005 roku, kiedy Jarosław Kaczyński nie pełnił żadnej państwowej funkcji. Prokuratura ma wnioskować o odebranie byłemu ministrowi sprawiedliwości immunitetu (…). Ziobro się nie przejmuje.

A więc drogi Zbyszku vel Różowe lata 70′: nie przejmuj się. Żyjemy w państwie prawa, nie ma już aresztów wydobywczych i jeżeli nie masz nic na sumieniu to nie masz się czego obawiać.