Google zadarło ze złą grupą swoich użytkowników

Tak wesoło już dawno nie było, ba – grudniowe zabawy z obsługą ActiveSync w Gmailu można sobie odłożyć na półkę obok innych lekkich powieści. Tym razem firma z Google posunęła się o jeden most za daleko, podniosła rękę na usługę wykorzystywaną przez bardzo specyficzną grupę – obeznanych w sieci użytkowników, tych którzy dotychczas nie byli źle traktowani przez giganta.

Czytaj dalej Google zadarło ze złą grupą swoich użytkowników

Złapani w Sieci: Wszyscy żyjemy w globalnej chmurze

Budzisz się, śniadanie, kawa i sprawdzasz swoją komórkę. Jeśli czytasz ten wpis to najpewniej masz jakiś model telefonu z Androidem albo iPhone’a. Przez całą noc telefon synchronizował informacje na Twój temat z siecią. Nie doszukujmy się w tym altruizmu – wszystko jest idealnie skrojone po to, aby zbudować profil naszych preferencji i dostarczyć najbardziej odpowiednią reklamę. Ale czy tylko? Czytaj dalej Złapani w Sieci: Wszyscy żyjemy w globalnej chmurze

Zaproszenia do Google+

Tym razem krótkie ogłoszenie: mam możliwość zaproszenia osób do Google+. Warunek: konto Google, które nie jest zintegrowane z Google Apps.

Jeśli ktoś chętny to zostawcie tutaj swoje namiary.

Aktualizacja, 6.08.2011:

Teraz każdy może być zaproszonym, wystarczy wejść w ten link: https://plus.google.com/_/notifications/ngemlink?path=%2F%3Fgpinv%3DDiHqo351jME%3AmGOW9pUAmeE :) Google daje mi 150 zaproszeń :)