Red Alert 2 wraz z dodatkiem Yuri’s Revenge dostępny za darmo do pobrania

Jeżeli śledzicie tego bloga regularnie to wiecie zapewne o mojej miłości do serii Command and Conquer, stworzonej w Westwood Studios. Nie skorzystam osobiscie z tej promocji, ale chciałbym przekazać wam wesołą wieść, że Electronic Arts w ramach usługi Origin udostępniło całkowicie za darmo jedną z moim zdaniem najlepszych części C&C zupełnie za darmo. Wystarczy się zalogować do klienta o pobrać grę. Więcej informacji na ten temat będziecie mogli przeczytać na łamach portalu dobrychprogramy.

Stare, dobre gry #1 – Command & Conquer: Red Alert

Dzisiejsza wyprzedaż na GOGu skłoniła mnie do odkurzenia starych tytułów ;) Pierwszą z nich jest Red Alert – bodajże obok MDK pierwsza gra w jaką zagrałem na komputerze PC. Jest to równocześnie dla mnie jeden z najlepszych tytułów, jakie pojawiły się na rynku a zarazem jedna z kluczowych dla gatunku RTS pozycji, która na kilka lat wyznaczyła standardy. Zachęcam do przeczytania wpisu. Czytaj dalej Stare, dobre gry #1 – Command & Conquer: Red Alert

Ladies and Gentlemen: I got It! Red Alert 3!

Właśnie wróciłem z MediaMarkt ( ;) ) z moim Red Alert 3: Edycja Rewolucyjna. Oto kilka fotek zrobionych na szybko :-)

Edit: Tak ? właśnie dotarło do mnie, że jestem kapitalistyczną świnią:-) Sorry Dandys, ale to jest Red Alert 3. Nawet metr zapory z ułożonych naprzemiennie mocherów by mnie nie powstrzymał od zakupu tej gry :-)

Czytaj dalej Ladies and Gentlemen: I got It! Red Alert 3!

Red Alert 3, Hell March 3 i cała reszta… :-)

image

Tak, tak?. do premiery mojego osobistego numeru jeden został niecały tydzień! Nie wrzucałem na bieżąco nowych informacji na temat tej produkcji firmy Electronic Arts, ale na prawdę będzie ciekawie. Na sam początek EA zaprezentowało oficjalny ?Hell March 3 World Exclusive Trailer ?. Materiału jest na prawdę wiele. Zapraszam do zapoznania się z nim :-) [ o ile lubisz fajne i ciekawe gry, a nazwa Command & Conquer nie kojarzy ci się z proszkiem do prania ]

Czytaj dalej Red Alert 3, Hell March 3 i cała reszta… :-)

Nowe wieści z frontu C&C: Red Alert 3

[singlepic=49,320,240,web20,right]Elektronicy (EA) ostatnio doceniają swoich graczy :-) od 31 sierpnia 2008 roku pod tym adresem możecie pobrać sobie pełną, legalną wersję pierwszej części Red Alerta. Po drugie pojawiły już się tzw. pre-ordery edycji normalnej, jak i kolekcjonerskiej – tej pierwszej również w Polsce, której cena zostala ustalona na 139 zł. Jako iż miałem kontakt z edycjami kolekcjonerskimi poprzednich C&C to moje przypuszczenia skłaniają się ku cenie 199 zł za edycję kolekcjonerską.  W Polsce możecie składać zamówienia przez gram.pl, za granicą ( gdzie naturalnie wyjdzie to taniej ) jeszcze niestety sklepy, które oferują pre-order RA3 nie mają opcji zamówienia towaru z dostawą do Polski. Smaczkami edycji kolekcjonerskiej będą między innymi:

  • dodatkowe mapy do trybu mutliplayer
  • soundtrack z gry (wliczając w to Hell March 3)
  • klucz do wersji beta gry pt. Tiberium – nawalanki w realiach C&C, której premiera przewidziana jest na 2009 rok.